Wirtualne spacery 3D.

Nowe spojrzenie na znaną Ci rzeczywistość!

Cennik

Pakiet 1

kawalerka do 40mkw

 Ceny netto
Pakiet 2

powierzchnia do 100mkw

 Ceny netto
Pakiet 3

powierzchnia do 200mkw

 Ceny netto
Pakiet 4

powierzchnia pow. 200 mkw

Ceny netto
Videoprezentacja*

do indywidualnej wyceny

Ceny netto
DRON*

Usługi z wykorzystaniem drona, zdjęcia i filmowanie

Ceny netto
Sesja zdjęciowa*

Usługa realizowana przez fotografa specjalizującego się w fotografowaniu nieruchomości

Ceny netto

*Usługa realizowana tylko po wcześniejszym wykupieniu spaceru 3D

Niebanalny sposób na prezentację wnętrza? Wirtualny spacer 3D!

 

Komu dedykowane jest proponowane rozwiązanie? Twojej branży! Przekonaj się, jak prosta może być droga do wzrostu sprzedaży i skorzystaj z usług, które Cię wyróżnią! Wizualizacje fotorealistyczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Świadomie zrezygnuj z fotografii i odnieś sukces, stawiając na wirtualny marketing.

Mieszkania

i domy

Zaproś potencjalnych nabywców do swojej nieruchomości dzięki wizualizacji 3D. Bez względu na powierzchnię mieszkania lub domu, wirtualny spacer skutecznie zastąpi nawet najbardziej precyzyjny opis, pozwalając zajrzeć we wszystkie, interesujące miejsca! Dodatkowo możliwe jest dokonanie pomiaru każdego elementu – wszystko po to, by podjęcie decyzji o zakupie było jeszcze bardziej komfortowe!

Biura i sklepy

Wirtualny spacer po Twojej firmie, biurze, sklepie? Jesteśmy przekonani, że to doskonały sposób na zdobycie zaufania klientów. Pokaż przestrzeń, w której pracujesz, realizując zlecenia i zbuduj wizerunek nowoczesnej i otwartej firmy. Zaproś klientów do swojego świata, bez względu na porę – wizualizacja 3D jest dostępna w dowolnej przeglądarce przez całą dobę, gwarantując wyjątkowe wrażenia i jeszcze bardziej zbliżając Cię do klientów.

Restauracje

Romantyczna kolacja, rodzinna uroczystość albo biznesowe spotkanie – jako właściciel restauracji wiesz, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie miejsca do okazji. Pozwól się znaleźć swoim klientom bez wychodzenia z domu! Korzystając z profesjonalnych usług wirtualnego marketingu, pokaż swoją restaurację, zapraszając na wirtualny spacer google po jej wnętrzu. Takie rozwiązanie pozwoli Twoim gościom poczuć klimat miejsca i wygodnie zarezerwować stolik, przy którym spędzą miłe chwile. Twoje miejsce będzie widoczne w Google Street View Polska – wszystko po to, by dotarcie do niego było jeszcze łatwiejsze!

Inne obiekty

Oferta wirtualnego spaceru Google, dostępna jest także dla właścicieli pozostałych obiektów – galerii sztuki, jachtów i apartamentów. Skuteczny wirtualny marketing, stworzenie profesjonalnej panoramy sferycznej i wizualizacja fotorealistyczna pozwolą Ci maksymalnie zwiększyć liczbę odwiedzin nie tylko online, ale przede wszystkim – w realnym świecie!

Skuteczna i innowacyjna reklama

 

Wirtualny spacer 3D to propozycja dla najbardziej wymagających właścicieli mieszkań, domów, apartamentów i biurowców. Co więcej – innowacyjne i niebanalne rozwiązania doskonale sprawdzą się także w innych branżach, zapewniając skuteczny wirtualny marketing i realne zwiększenie liczby odwiedzających i zainteresowanych proponowanymi usługami. Podążaj za zmieniającą się rzeczywistością i przenieś swoją firmę do sieci, pozostając w stałym kontakcie z potencjalnymi odbiorcami! Otwórz się i pokaż, co możesz zaoferować – bez żadnych ograniczeń!