Niebanalny sposób na prezentację wnętrza?

Wirtualny spacer 3D!

Komu dedykowane jest proponowane rozwiązanie? Twojej branży! Przekonaj się, jak prosta może być droga do wzrostu sprzedaży i skorzystaj z usług, które Cię wyróżnią! Wizualizacje fotorealistyczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Świadomie zrezygnuj z opierania swoich działań wyłącznie na fotografii i odnieś sukces, stawiając na wirtualny marketing.

Komu możemy pomóc?

Spacer 360 to propozycja dedykowana tym, którzy lubią się wyróżniać. Reklama firmy albo wirtualna wycieczka po mieszkaniu zdecydowanie podniosą atrakcyjność reklamy, pozwalając Ci zdobyć i zatrzymać klientów. Innowacyjne projekty realizujemy niemal we wszystkich branżach wychodząc naprzeciw właścicielom domówi i mieszkań, nieruchomości komercyjnych, deweloperom i biurom nieruchomości.

Wirtualny spacer Google to rozwiązanie dedykowane także branży gastronomicznej – restauracjom i mniejszym obiektom, hotelom oraz muzeom. Co więcej – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje – jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś rozwiązania dedykowanego Twojej branży, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy sposób na maksymalnie szybki wzrost sprzedaży!

Mieszkania i domy

Nieruchomosci komercyjne

Deweloperzy

Biura nieruchomości

Hotele

Restauracje

Obiekty gastronomiczne

Muzea

Mieszkania

i domy

Zaproś potencjalnych nabywców do swojej nieruchomości dzięki wizualizacji 3D. Bez względu na powierzchnię mieszkania lub domu, wirtualny spacer skutecznie zastąpi nawet najbardziej precyzyjny opis, pozwalając zajrzeć we wszystkie, interesujące miejsca! Dodatkowo możliwe jest dokonanie pomiaru każdego elementu – wszystko po to, by podjęcie decyzji o zakupie było jeszcze bardziej komfortowe!

Biura i sklepy

Wirtualny spacer po Twojej firmie, biurze, sklepie? Jesteśmy przekonani, że to doskonały sposób na zdobycie zaufania klientów. Pokaż przestrzeń, w której pracujesz, realizując zlecenia i zbuduj wizerunek nowoczesnej i otwartej firmy. Zaproś klientów do swojego świata, bez względu na porę – wizualizacja 3D jest dostępna w dowolnej przeglądarce przez całą dobę, gwarantując wyjątkowe wrażenia i jeszcze bardziej zbliżając Cię do klientów.

Restauracje

Romantyczna kolacja, rodzinna uroczystość albo biznesowe spotkanie – jako właściciel restauracji wiesz, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie miejsca do okazji. Pozwól się znaleźć swoim klientom bez wychodzenia z domu! Korzystając z profesjonalnych usług wirtualnego marketingu, pokaż swoją restaurację, zapraszając na wirtualny spacer google po jej wnętrzu. Takie rozwiązanie pozwoli Twoim gościom poczuć klimat miejsca i wygodnie zarezerwować stolik, przy którym spędzą miłe chwile. Twoje miejsce będzie widoczne w Google Street View Polska – wszystko po to, by dotarcie do niego było jeszcze łatwiejsze!

Inne obiekty

Oferta wirtualnego spaceru Google, dostępna jest także dla właścicieli pozostałych obiektów – galerii sztuki, jachtów i apartamentów. Skuteczny wirtualny marketing, stworzenie profesjonalnej panoramy sferycznej i wizualizacja fotorealistyczna pozwolą Ci maksymalnie zwiększyć liczbę odwiedzin nie tylko online, ale przede wszystkim – w realnym świecie!

Skuteczna i innowacyjna reklama

 

Wirtualny spacer 3D to propozycja dla najbardziej wymagających właścicieli mieszkań, domów, apartamentów i biurowców. Co więcej – innowacyjne i niebanalne rozwiązania doskonale sprawdzą się także w innych branżach, zapewniając skuteczny wirtualny marketing i realne zwiększenie liczby odwiedzających i zainteresowanych proponowanymi usługami. Podążaj za zmieniającą się rzeczywistością i przenieś swoją firmę do sieci, pozostając w stałym kontakcie z potencjalnymi odbiorcami! Otwórz się i pokaż, co możesz zaoferować – bez żadnych ograniczeń!